logo ekovo

Przejdź transformację energetyczną razem z firmą Ekovo

Kotły indukcyjne Fenix i panele fotowoltaiczne dla firm

Jesteś deweloperem i szukasz rozwiązania systemów grzewczych lub paneli fotowoltaicznych ?

Chcesz zostać naszym dystrybutorem i włączyć nasze produkty do swojej oferty? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, abyśmy mogli wspólnie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie biznesowe.

Co nas wyróżnia

Filary dobrej współpracy

Wiarygodność

Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i realizowaniu rozwiązań grzewczych i fotowoltaicznych, zarówno dla potrzeb prywatnych, jak i biznesowych

Renoma

Wysoka jakość naszych produktów i realizowanych przez nas usług znajduje uznanie w szerokim gronie klientów biznesowych i detalicznych. Dzięki temu marka Ekovo staje się rozpoznawalna na rynku.

Innowacyjność

Nasze produkty odpowiadają na szybko rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne systemy grzewcze i fotowoltaikę. Dokonaj transformacji energetycznej w naszym kraju razem z nami.

Rozpocznij współpracę już dziś!

Jeśli szukasz partnera biznesowego, który rozumie jak ważne jest umiejętne odpowiadanie na popyt na energooszczędne rozwiązania w zakresie fotowoltaiki oraz systemów c.o. i c.w.u., to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Teraz wystarczy tylko omówić szczegóły naszej współpracy.