Kotły Indukcyjne Fenix. Piece. Ekologiczne - Wrocław, Dolnośląskie. Nowoczesne. - Ekovo

INDUKCYJNE KOTŁY FENIX

OGRZEWANIE W CENIE WĘGLA …bez komina, wentylacji i kotłowni !

Ekologiczne kotły indukcyjne Wrocław, Dolnośląskie

Kotły indukcyjne Fenix to nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne urządzenia grzewcze wykorzystujące zjawisko indukcji elektromagnetycznej. Dzięki temu przepływający przez rdzeń pieca do centralnego ogrzewania prąd indukcyjny (wirowy) zamienia się w ciepło. Efekty badań Tesli, Faraday’a i Lorentz’a nad technologią indukcji elektromagnetycznej są dzisiaj dla nas dostępne. Wykorzystujemy ją w popularnych kuchennych płytach grzewczych czy też w piecach hutniczych do wytopu stali. Zastosowanie jej w kotłach indukcyjnych centralnego ogrzewania (c.o.) i do wytworzenia ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) okazało się wręcz przełomowym pomysłem dającym przewagę nad innymi – tradycyjnymi technologiami. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza oraz doświadczenie pozwoliły nam na stworzenie ekologicznych kotłów indukcyjnych. Kocioł elektryczny Fenix to innowacyjny produkt, który dopasowano do obowiązujących trendów oraz wymagań środowiska naturalnego. Nasze piece indukcyjne to bezpieczne i bezobsługowe ciepło w Twoim domu, poparte badaniami i potwierdzone certyfikatem niezależnego, akredytowanego laboratorium. Kotły indukcyjne do ogrzewania domu lub mieszkania to świetne rozwiązanie dla każdego mieszkańca Wrocławia i okolic. Jeśli nim jesteś, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne piece indukcyjne Fenix. Dzięki możliwościom, jakie zapewnia producent kotłów indukcyjnych we Wrocławiu, możesz zapomnieć o tradycyjnych rozwiązaniach i pompach ciepła, które są nie tylko mniej ekologiczne i praktyczne, ale też bardziej kosztowne.

Ekovo — dlaczego warto wybrać właśnie nasze piece indukcyjne?

Zastanawiasz się, czy ekologiczne kotły indukcyjne, które oferujemy mieszkańcom Wrocławia i okolic to rozwiązanie, na które warto się zdecydować? Jesteśmy pewni, że nasze piece indukcyjne centralnego ogrzewania c.o. sprawdzą się doskonale zarówno w Twoim domu, jak i mieszkaniu. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a nasz zespół zadba o to, by dobrać optymalny kocioł indukcyjny. Jako producent nowoczesnych kotłów indukcyjnych wszystkim mieszkańcom województwa dolnośląskiego zapewniamy urządzenia grzewcze, których działanie poparte jest certyfikatem. Co więcej, poza doborem właściwego pieca Fenix, świadczymy także usługi montażowe. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zamontowany w Twoim domu kocioł indukcyjny będzie spełniał Twoje potrzeby. Ogrzewanie indukcyjne jest nie tylko bezpieczne, ale też bezobsługowe i nie musisz magazynować opału.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy, czy Jeleniej Górze, zachęcamy do sprawdzenia korzyści, jakie wiążą się z posiadaniem pieca indukcyjnego. Dobór i montaż kotłów indukcyjnych Fenix to nasza specjalność!

ZALETY INDUKCYJNEGO OGRZEWANIA

Ekologiczny

Kocioł Fenix nie wymaga spalania żadnych paliw. Jest produktem w pełni bezemisyjnym. Nie wymaga posiadania komina bądź specjalnej wentylacji.

Bezpieczny

Dla człowieka, ponieważ nie grozi zatruciem tlenkiem węgla (czadem) czy gazem. Dla Ziemi, ponieważ nie emituje spalin do atmosfery.

Ekonomiczny

Atrakcyjny w zakupie i eksploatacji. Nie wymaga komina, wentylacji i wydzielonego pomieszczenia (kotłowni). Zużycie energii elektrycznej nawet do 50% mniejsze niż w tradycyjnym, elektrycznym ogrzewaniu. Brak obowiązkowych przeglądów serwisowych.

Niezawodny i trwały

Nie posiada żadnych ruchomych części w związku z tym nie ma się co w nim zepsuć. Jego długowieczność determinuje wyłącznie odporność korozyjna stali, z której jest wykonany. Żywotność kotła szacowana jest nawet na 30 lat.

Wygodny

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz prostemu montażowi kocioł Fenix można zamontować w każdym lokalu, mieszkaniu czy domu. Jest bezobsługowy oraz bezgłośny. Nie wymaga magazynowania opału, komina ani kotłowni.
i

Posiadający certyfikat

Kocioł Fenix posiada certyfikat zgodności z normami polskimi oraz Unii Europejskiej. Został przebadany oraz zaakceptowany przez licencjonowaną jednostkę badawczą.

Podlegający dotacjom

Fenix wpisuje się w politykę walki ze smogiem, dlatego można uzyskać dofinansowanie przy wymianie starego pieca na nowy, w pełni ekologiczny.

Produkt polski

Kotły Fenix są produkowane w Polsce, we Wrocławiu. Wspieraj lokalny biznes!
+

Najlepsza alternatywa dla pomp ciepła

POMPA CIEPŁA
Niskie koszty inwestycji

V

X

Niskie koszty eksploatacji

V

V

Bezgłośna praca

V

X

Niezalecany montaż bufora C.O.

V

X

Niewielka powierzchnia montażowa

V

X

Brak grzałek oporowych

V

X

Brak zużywających się elementów

V

X

Dane techniczne

SN 2.0

SN 3.0

SN 4.5

Moc znamionowa [kW]

2

3

4,5

Napięcie zasilania [V]

230

230

230

Częstotliwość [Hz]

50

50

50

Maksymalny pobór prądu [A]

8,8

13,1

18,7

Ciśnienie dopuszczone [MPa]

0,3

0,3

0,3

Ciśnienie minimalne [MPa]

0,05

0,05

0,05

Temperatura wyjściowa [C]

70

70

70

Wymiary [mm]

127×560

127×560

127×560

Masa [kg]

23

24

25

Ilość wody w kotle [l]

3

3

3

Stopień ochrony

IP41

IP41

IP41

ZASTOSOWANIE

Kotły indukcyjne Fenix są dedykowane dla każdej powierzchni grzewczej. Ogrzejesz nim zarówno lokal użytkowy, mieszkanie, jak i dom. Dzięki podłączeniu do zasobnika c.w.u. (bojlera), można także uzyskać ciepłą wodę użytkową.

OSOBY FIZYCZNE

 

SPÓŁDZIELNIE I WPÓLNOTY MIESZKANIOWE

 

MIESZKANIA KOMUNALNE

 

FIRMY I PRZEDSIĘBIORSTWA

 

PROJEKTANCI I DEWELOPERZY

 

HALE MAGAZYNOWE / PRODUKCYJNE

 

GWARANCJE

Usługa montażu przez fabryczny lub autoryzowany serwis zapewnia instalację przez uprawnionych ekspertów posiadających niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w pracy z kotłami indukcyjnymi. Ta usługa gwarantuje zainstalowanie urządzenia zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami i normami w zakresie instalowania oraz wytycznymi producenta zawartymi w instrukcji instalacji. Nasi monterzy na miejscu również przeszkolą klienta z obsługi kotła.

Zakup kocioł indukcyjny i wybierz korzystną dla siebie opcję gwarancyjną:

Gwarancja 10-letnia dostępna przy montażu przez fabryczny lub autoryzowany serwis Ekovo

Standardowa gwarancja na okres 24 miesięcy na działanie kotła.

FINANSOWANIE

Posiadamy także możliwość rozłożenia płatności na raty na bardzo korzystnych warunkach. Okres kredytowania wynosi od 10 do 60 miesięcy. Koszt kredytu to 0.5% miesięcznie czyli 6% rocznie.  Przy kompleksowym wyborze usług: kotła Fenix oraz modułów fotowoltaicznych koszt kredytu zmniejsza się do 0,3% miesięcznie. Bank nie pobiera dodatkowych opłat i prowizji, można go bezkosztowo wcześniej spłacić. Współpracujemy z:
Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!