Kotły Chorzów. Piece Indukcyjne. Elektryczne. Montaż - Ekovo
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Kotły indukcyjne Chorzów

Kotły Chorzów

Szukasz firmy, która montuje ekologiczne kotły w mieście Chorzów? Już znalazłeś/aś! Ekovo to polska firma produkująca kotły indukcyjne. Są to nowoczesne i ekologiczne urządzenia zapewniające ciepło w Twoim domu i mieszkaniu. Do ich montażu nie musisz mieć komina czy kotłowni. Piece indukcyjne dostarczamy na terenie całej Polski, również do Chorzowa. Oferujemy profesjonalny dobór mocy oraz montaż kotłów z 10-letnią gwarancją ich działania.

Kotły indukcyjne w Chorzowie dostępne dla każdego

Kocioł elektryczny sprawdzi się zarówno do ogrzewania mieszkań i domów klientów indywidualnych, jak również w firmach czy halach magazynowych, które potrzebują utrzymania w nich stałej temperatury.

To innowacyjne rozwiązanie grzewcze dla zwolenników ekologii i wygody. Nasze kotły indukcyjne to bezawaryjne i bezobsługowe jednostki grzewcze, które spełniają najwyższe standardy jakości. Testowane przez niezależną jednostkę badawczą mają certyfikat zgodności z normami Polski i Unii Europejskiej.

Ekologiczny kocioł elektryczny ogrzeje Twój dom

Nowoczesne ogrzewanie indukcyjne nie emituje spalin, dlatego przyczynia się do zmniejszenia natężenia smogu w dużych miastach, jakim jest chociażby Chorzów. Kocioł elektryczny zajmuje mało miejsca i może być zamontowany na ścianie w łazience czy w spiżarni. Jest cichy i nie wymaga cyklicznych napraw – nie posiada ruchomych części podlegających serwisom. Jego żywotność szacuje się na około 30 lat.

Jeśli planujesz wymianę przestarzałego kopciucha na nowe źródło ogrzewania, piec indukcyjny to bardzo korzystne rozwiązanie. Jest ekonomiczny w eksploatacji. Dodatkowo możesz ubiegać się o dofinansowanie na zakup i montaż kotłów w Chorzowie z różnych programów dotacyjnych.

Masz panele fotowoltaiczne i chcesz jak najbardziej wykorzystać ich działanie? Zamów kocioł elektryczny do ogrzewania domu w Chorzowie i ciesz się ciepłem pozyskanym z energii z promieni słonecznych!

Kotły Fenix od sprawdzonego producenta

Marka Ekovo to jedyny certyfikowany polski producent kotłów indukcyjnych z Wrocławia. Jesteśmy rodzinną firmą, której zależy na połączeniu ekologii i ekonomicznych rozwiązań. Dlatego każdy kocioł indukcyjny jest tworzony przez profesjonalistów, którzy zajmują się całym procesem sprzedażowym – od informacji o produkcie aż po montaż u klienta.

Nasze kotły montowane są na terenie całej Polski, również w takich miastach jak Chorzów czy Zabrze. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz piec indukcyjny na miarę swoich potrzeb!

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!