Kotły indukcyjne Gliwice. Piece elektryczne. Montaż - Ekovo
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Kotły indukcyjne Gliwice

Kotły indukcyjne Gliwice

Elektryczne kotły coraz częściej zastępują piece węglowe. Nie inaczej jest w mieście Gliwice, w którym wielu użytkowników postawiło już na ogrzewanie indukcyjne. Takie rozwiązanie pozwala na wprowadzenie oszczędności w domowym budżecie, ale także na zadbanie o dobro nie tylko planety ale swojego sąsiedztwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości montażu kotłów grzewczych w Gliwicach, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zaufaj polskiemu producentowi kotłów indukcyjnych

Wybierając kotły indukcyjne firmy Ekovo – Fenix nie tylko dbasz o swój kapitał, lecz również wspierasz polski biznes. Jako jedyny w Polsce producent kotłów indukcyjnych z siedzibą we Wrocławiu zapewniamy dobrą jakość produktów i profesjonalny montaż. W piecach indukcyjnych, które oferujemy, nie ma części ruchomych, więc usterki zdarzają się niezwykle rzadko. Urządzenia zostały wykonane ze stali odpornej na korozję, a ich szacowana żywotność to mniej więcej trzydzieści lat. Na nasze usługi w Gliwicach dajemy aż dziesięć lat gwarancji.

Zadbaj o środowisko z kotłami indukcyjnymi

Wiele osób jest zaniepokojonych podwyżkami cen prądu od dostawców. Rozwiązaniem problemu jest zamontowanie kotła indukcyjnego i inwestycja w instalację fotowoltaiczną. Dzięki temu uniezależnisz się od cen w prądu w Gliwicach i zyskasz niedrogie źródło ciepła. Choć na pierwszy rzut oka zakup pieca indukcyjnego wydaje się dużym wydatkiem, inwestycja szybko się zwróci. Możesz również otrzymać dofinansowanie na wymianę starego kotła w Gliwicach na nieinwazyjne źródło ciepła. Piec indukcyjny Fenix spełnia wymagania Eko Design dlatego podlega dotacjom takim jka na przykałd “czyste powietrze”

Kotły indukcyjne w Gliwicach — alternatywa dla tradycyjnych pieców

Coraz więcej osób ma świadomość, że kotły na węgiel mają negatywny wpływ na stan powietrza, a co za tym idzie, na stan zdrowia ludzi. Z tego względu warto wybrać piec indukcyjny, który jest w pełni bezemisyjny — nie wymaga spalania żadnych paliw. Nie grozi również zatruciem czadem ani gazem, o którym często informują media w Aglomeracji. Brak spalania do otrzymania ciepła ma swoje dodatkowe zalety. Nie ma potrzeby posiadania komina na spaliny, gromadzenia opału, dbania o materiał w zasobniku. Kocioł włącza i wyłącza się natychmiast, dlatego nie musisz rozplać czy wygaszać urządzenia. Fenix samoczynnie i bezobsługowo zadba o dobrą atmosferę w twoim domu. Sekret jego skuteczności leży w niezwykle krótkim czasie potrzebnym do ogrzania wody. Reasumując – to ekonomiczne, ekologiczne a przedewszystkim wygodne źródło ciepła dla twojego domostwa.

Kotły indukcyjne zajmują niewiele miejsca. Mogą być montowane nawet w małych mieszkaniach i lokalach. Nie musisz mieć nawet oddzielnego pomieszczenia na kotłownię, komina ani specjalnej wentylacji.

Zamontuj kocioł elektryczny w swoim mieszkaniu w Gliwicach i zadbaj o dobro środowiska i zdrowie swoich najbliższych.

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!