Kotły Katowice. Piece indukcyjne - elektryczne. Montaż - Ekovo
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Kotły indukcyjne Katowice

Kotły Katowice – ekologiczne, elektryczne.

Elektryczne kotły to ekologiczny sposób oszczędzania energii, który doceniło już wielu Polaków — również z miasta Katowice. Sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak również na osiedlach mieszkaniowych czy w biurowcach. Ogrzewanie indukcyjne pozwala zaoszczędzić na rachunkach — dzięki montażowi kotłów grzewczych zapłacisz o 50% mniej niż w przypadku tradycyjnych pieców. Uniezależnisz się również od podwyżek cen w elektrowni w Katowicach. Jeśli chcesz poznać więcej informacji, zapoznaj się z naszą ofertą.

Ekovo — zaufaj sprawdzonej marce

Jako jedyny w Polsce producent kotłów indukcyjnych z siedzibą we Wrocławiu dbamy, żeby każdy nasz klient otrzymał obsługę jak najlepszej jakości. Dlatego dajemy aż dziesięć lat gwarancji na nasze usługi. Polskie kotły indukcyjne marki Fenix nie posiadają ruchomych części, więc usterki zdarzają się bardzo rzadko. Szacowana żywotność urządzenia to aż trzydzieści lat. Nie ma również potrzeby dokonywania obowiązkowego przeglądu technicznego w Katowicach.

Ekologiczne rozwiązania w Twoim mieszkaniu i firmie

Piece indukcyjne montuje wielu mieszkańców Katowic, którzy zainwestowali już wcześniej w fotowoltaikę. Dzięki panelom słonecznym uzyskują darmową energię elektryczną, więc zainstalowanie kotła elektrycznego jest najkorzystniejszą formą ogrzewania. Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to duży wydatek, inwestycja bardzo szybko się zwraca. Możesz również skorzystać z dofinansowania na wymianę kotłów, z którego skorzystało już wielu mieszkańców Katowic.
Kocioł indukcyjny to nie tylko element centralnego ogrzewania, w związku z tym że potrafi błyskawicznie podgrzać ciecz użytkową może być z powodzeniem użyty jako element grzewczy do instalacji technicznych. Kadzie z olejem, wanny galwaniczne – podsumowójąc to działa. I to działa wyjątkowo dobrze, nie potrzebując komina, zapasu surowca do “opalania” czy też ruz z gazem. 

Zastąp tradycyjny piec ekologicznym kotłem indukcyjnym

Kotły indukcyjne coraz częściej zastępują tradycyjne piece na węgiel. Nic w tym dziwnego. Wiele osób ma świadomość negatywnego wpływu spalin na środowisko naturalne. Skażenie powietrza powoduje również osłabienie zdrowia ludzi, więc warto postawić na nieinwazyjne sposoby ogrzewania mieszkań. Piec indukcyjny jest zupełnie bezemisyjny — nie wymaga spalania żadnych paliw. Nie emituje również spalin do atmosfery, co jest szczególnie ważne w miastach przemysłowych takich jak Katowice.Jeśli chcesz ogrzewać dom przy pomocy kotła indukcyjnego, nie potrzebujesz wydzielonego miejsca na kotłownię, specjalnej wentylacji ani nawet komina. Cała instalacja nie zajmie wiele miejsca — może być zamontowana w każdym mieszkaniu lub lokalu.Skontaktuj się z nami, a my zamontujemy dla Ciebie kocioł elektryczny w każdym punkcie w Katowicach i okolicach.

Kocioł Katowice elektryczny wraz z fotowoltaiką

Piec indukcyjny doskonale łączyć z instalacją fotowoltaiczną. Dlatego obydwie usługi możesz zamówić w naszej firmie. Wytworzony prąd z paneli słonecnzych zostanie w całości zużyty na potrzeby ogrzewania twojego domu. Bez wątpienia ma to wiele zalet. Po pierwsze zredukujesz szwój ślad węglowy, po drugie wykorzystasz pełny potencjał Fotowoltaiki, obniżysz rachunki!

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!