Kotły Kraków - Piece Indukcyjne. Ogrzewanie Elektryczne. Montaż

Kotły indukcyjne Kraków

Ekovo | Kotły Kraków – z montażem

Kotły indukcyjne zyskują coraz większą popularność w miastach o rozwiniętym przemyśle, takich jak Kraków. Wielu krakowian ma świadomość konieczności dbania o środowisko — zwłaszcza w obliczu zmian klimatycznych, kwaśnych deszczy i potrzeby redukcji trującego smogu. Zjawiska te nie tylko niszczą zabytki Starego Miasta ale także obniżają naszą odporność a w konsekwencji negatywnie wpływają na zdrowie. Istotnym czynnikiem podnoszącym zaintereswoanie są także doskwierające podwyżki cen energi, które dotykają wszystkich Polaków. Rozwiązaniem obu  problemów są piece indukcyjne, które pomogą zadbać o stan powietrza w Krakowie, a także pozwolą Ci zmniejszyć rachunki. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapoznaj się z naszą ofertą.

Zaufaj polskiemu producentowi – Ekovo

Jeżeli zdecydujesz się na montaż kotłów grzewczych w Krakowie, warto wybrac sprawdoznego producenta. Dlatego zaufaj naszym specjalistom. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem kotłów indukcyjnych z siedzibą we Wrocławiu i dostarczymy komplet wyłącznie polskiej produkcji. Na nasze usługi otrzymasz dziesięć lat gwarancji. Oferowane kotły indukcyjne posiadają certyfikat zgodności z normami polskimi oraz Unii Europejskiej.
Zaufaj więc polskiej marce i postaw na ogrzewanie indukcyjne z Ekovo.

Ekologiczne rozwiązania z kotłami indukcyjnymi w Krakowie

W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywa fotowoltaika. Pozwala na pozyskiwanie energii wprost z promieni słonecznych, a tym samym wpływa na zredukowanie śladu węglowego. Jeśli masz już panele słoneczne na dachu, możesz jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Montując piec indukcyjny w swoim mieszkaniu w Krakowie, ogrzejesz dom przy pomocy energii elektrycznej pobieranej z paneli fotowoltaicznych. Dodatkowym bonusem jest wykorzystywanie zgromadzonej energii przez co przyspieszysz czas zwrotu z inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

Kotły indukcyjne w Krakowie zamiast tradycyjnego ogrzewania

Nawet jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś/aś się na fotowoltaikę, warto zamienić tradycyjny piec węglowy na kocioł elektryczny. Mieszkańcy Krakowa coraz częściej rezygnują z popularnych „kopciuchów”, ponieważ wiedzą, jak katastrofalny wpływ na ich miasto ma smog i kwaśne deszcze. Piec indukcyjny pozwoli Ci zadbać o środowisko — jest również o wiele bezpieczniejszy od tradycyjnych pieców na węgiel. Zabezpieczysz się przed zatruciem gazem czy czadem, o którym tak często mówi się w Krakowie i okolicach. Taka instalacja nie zajmie również wiele miejsca. Nie będziesz potrzebować nawet komina czy specjalnej wentylacji.
Montaż kotłów indukcyjnych to inwestycja, która szybko się zwróci. Możesz również otrzymać dofinansowanie na wymianę starego kotła na piec elektryczny.

Wybierz kotły indukcyjne u nas i zadbaj o bezpieczeństwo swoich najbliższych!

Ogrzewanie elektryczne i fotowoltaika?

Fotowoltaika i kocioł indukcyjny to idealna para. Wytwarzając i gromadząc swój własny prąd możesz go zamienić na ciepło dla swojego domu w przeciwieństwie do zakupu innego surowca energetycznego. Znacząco zmniejszysz, a nawet zlikwidujesz koszty jakie musisz ponosić na ogrzewanie w sezonie. Kocioł indukcyjny sprawi że twoja inwesycja w fotowoltaikę znacznie szybciej się zwróci w konsekwencji całość wygenerowanego przez Twoją instalację prądu zostanie zużyta. Dlatego nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, pomożemy w pozyskaniu dotacji na instalację fotowoltaiczną (“Twój Prąd”) oraz na Kotły indukcyjne (“czyste Powietrze”)

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!