Kotły Łódź - Grzewcze - Piece Indukcyjne. Elektryczne. Montaż - Ekovo
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Kotły indukcyjne Łódź

Kotły Łódź

Twoje myśli zaprzątają piece i kotły do Twojego domu w Łodzi? Zbliża się jego wymiana i szukasz ekonomicznego, ekologicznego, a przede wszystkim skutecznego sposobu ogrzewania? Trafiłeś we właściwe miejsce! Ekovo to producent kotłów indukcyjnych z Wrocławia, który oferuje montaż kotłów grzewczych na terenie całej Polski, w tym Łodzi.

Piece indukcyjne — innowacyjna alternatywa dla Łodzi

Z każdym miesiącem rośnie liczba osób i inwestorów, którzy decydują się na ogrzewanie indukcyjne. Dzięki wykorzystaniu indukcji elektromagnetycznej piec indukcyjny skutecznie i ekonomicznie ogrzeje Twój dom. Nasza ekipa montażowa przyjedzie do każdego miasta w Polsce, w tym w Łodzi, by zamontować kotły indukcyjne autorskiej produkcji.

Jakie są najważniejsze korzyści współpracy z nami?

  • dajemy Ci 10-letnią gwarancję — mamy świadomość najwyższej jakości dostarczanych produktów,

  • na każdym etapie realizacji zamówienia wszystkim zajmujemy się my, Ekovo — nie współpracujemy z podwykonawcami,

  • nie wymagamy corocznych, płatnych przeglądów instalacji, co daje Ci dodatkowe oszczędności.

Poszukując kotła indukcyjnego do swojego mieszkania w Łodzi, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, sprzętu i ogrzewania Twojego domu.

Ekologiczne kotły indukcyjne w Łodzi

Stale rosnące ceny paliw, wyczerpujące się zasoby ziemi i troska o środowisko sprawiają, że poszukuje się ekologicznych sposobów ogrzewania. Mieszkańcy Łodzi chcąc ograniczać smog, stawiają na piec indukcyjny, który stanowi znakomitą alternatywę dla pomp ciepła. Pamiętaj, że jest możliwość otrzymania dofinansowania z ogólnopolskich i lokalnych programów na jego montaż. Niskim kosztem możesz zapewnić sobie skuteczne ogrzewanie swojego domu w Łodzi przy pomocy elektrycznego kotła indukcyjnego. Ze względu na to, że nasze piece zasila prąd, mając założoną instalację fotowoltaiczną, możesz być całkowicie niezależny i samowystarczalny nie tylko pod względem produkcji energii elektrycznej, ale także ogrzewania swojego domu.

Kotły grzewcze z certyfikatem — Łódź

Kotły i piece indukcyjne naszej produkcji są w 100% bezpieczne. Posiadamy certyfikaty jakości wystawiane przez akredytowane jednostki, więc masz pewność, że stawiasz na sprzęt najwyższej jakości. Zastanawiasz się, jakie są jeszcze zalety tego rozwiązania? Mieszkańcy Łodzi stawiają na nasze piece indukcyjne, ze względu na to, że są one całkowicie bezobsługowe i nie wydają żadnego dźwięku. Grono zadowolonych klientów powiększa się z każdym dniem. Chcesz być jednym z nich? Zadzwoń lub wypełnij formularz — jesteśmy tu dla Ciebie!

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!