Piec elektryczny Poznań. Kotły Indukcyjne. C.O.. Montaż - Ekovo
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Piec elektryczny Poznań

Piec elektryczny Poznań z montażem

Kotły elektryczne są coraz częściej wybieraną metodą ogrzewania mieszkań i domów w mieście Poznań. Dzięki nim nie tylko możesz zadbać o środowisko, lecz także zaoszczędzić na rachunkach. Ogrzewanie indukcyjne jest o ponad 50% tańsze niż tradycyjne — w dodatku jest to inwestycja na długie lata. Szacowana żywotność kotła grzewczego to aż trzydzieści lat, a ponieważ nie ma w nim ruchomych części, usterki zdarzają się rzadko. Nie musisz również dokonywać częstych przeglądów technicznych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jak możesz zaoszczędzić na kotłach indukcyjnych, zapoznaj się z naszą ofertą. W związku z tym możemy brać pełną odpowiedzialność za oddane do użytku prace.

Ekovo — dlaczego warto nam zaufać?

Jako jedyny w Polsce producent kotłów indukcyjnych z siedzibą we Wrocławiu, zapewniamy profesjonalny montaż kotłów indukcyjnych na terenie Poznania i miast ościennych. Instalacją zajmą się  przedewszystkim nasi doświadczeni fachowcy — nie zlecamy wykonawstwa firmom zewnętrznym. 

Korzystając z naszych usług, wspierasz również polski biznes. Piece indukcyjne Fenix zostały wykonane w naszym kraju i dajemy na nie dwa lata gwarancji (jeśli wybierzesz opcję z montażem w Poznaniu, to nawet do dziesięćiu lat).

Zadbaj o planetę z kotłami indukcyjnymi

Piece indukcyjne są wybierane coraz częściej przez mieszkańców Poznania i okolic, szczególnie przez tych co mają już na dachach instalacje fotowoltaiczne. Ponieważ wytwarzają darmową energię wprost z promieni słonecznych, kotły indukcyjne to dla nich najkorzystniejsza opcja uzyskania ciepła w domu. Jeżeli planujesz skorzystanie z rozwiązań fotowoltaicznych, wybierz również nasze usługi. Dzięki kotłowi indukcyjnemu Twój dom będzie jeszcze bardziej ekologiczny, a Twoje rachunki jeszcze niższe. Uniezależnisz się także od podwyżek prądu od dostawcy w Poznaniu. Ogrzewanie elektryczne to jeden z niewielu elementow jaki może zużyć w pełni wytwarzany przez Ciebie prąd.

Piec elektryczny Poznań — alternatywa dla pieców na węgiel

W wielu domach rezygnuje się z tradycyjnych kotłów na rzecz ekologicznego pieca indukcyjnego. Dzieje się tak przede wszystkim w dużych aglomeracjach takich jak Poznań. Popularne „kopciuchy” zanieczyszczając powietrze mają bardzo negatywny wpływ na zdrowie mieszkańców miast. Koniec z czyszczeniem instalacji kominowej, zasypywaniem zasobnika materiałem opałowym. Zainteresuj się swoją wygodą a w konsekwencji zadbaj o zdrowie.

Kotły elektryczne nie wymagają spalania żadnych paliw, więc są zupełnie bezemisyjne. Nie emitują spalin do atmosfery i nie grożą zatruciem gazem czy czadem, co dość często się zdarza w dużych miastach takich jak Poznań. Nie wymagają również komina, specjalnej wentylacji ani nawet kotłowni.

Wybierz kotły indukcyjne marki Ekovo – Fenix i zadbaj o dobro planety i zdrowie najbliższych.

Piec elektryczny — idealne rozszerzenie dla Fotowoltaiki 

Jeśli zastanawiasz się jak poprawić zwrot z Fotowoltaiki, nie szukaj dalej. Nadmiar mocy możesz wykorzystać do ogrzania domu, w konsekwencji twoje rachunki za ogrzewanie mogą znacząco spaść. Jest to kusząca propozycja dla wszystkich od których operator nie skupuje całej mocy. Wytworzoną energię możesz “zmagazynować” podczas efektywnego sezou letniego i odebrać zimą.

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!