Kotły Indukcyjne Warszawa. Ogrzewanie Elektryczne Montaż
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Kotły indukcyjne Warszawa

Kotły indukcyjne Warszawa

Elektryczne kotły zyskują coraz większą popularność w mieście Warszawa. Dzięki nim już wielu mieszkańców stolicy wprowadziło oszczędności w swoich mieszkaniach i biurach. Ogrzewanie indukcyjne wybierają również osoby dbające o dobro planety, ponieważ kotły indukcyjne są dużo bardziej przyjazne dla środowiska niż zwykłe kotły na węgiel. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapoznaj się z dalszą częścią naszej oferty.

Zamontuj kotły w Warszawie z Ekovo

Dlaczego warto nam zaufać? Jako producent kotłów indukcyjnych z Wrocławia wykonujemy wszelkie instalacje we własnym zakresie. Oznacza to, że montażem kotłów w Twoim mieszkaniu, biurze czy domu  w Warszawie zajmą się nasi doświadczeni specjaliści, a nie firmy zewnętrzne czy podwykonawcy. Na nasz serwis dajemy w konsekwencji aż 10 lat gwarancji.

Montując kocioł indukcyjny wspierasz również rodzimy biznes. Piece firmy Fenix to produkt polski, który został wyprodukowany we Wrocławiu (zajmiemy się także instalacją na terenie Warszawy). Nasze kotły posiadają certyfikat zgodności z normami polskimi oraz Unii Europejskiej.

Postaw więc na polską jakość i zamontuj nasze kotły indukcyjne w swoim mieszkaniu w Warszawie!

Ekologiczny dom z kotłami indukcyjnymi

Kotłami indukcyjnymi zaczęło się interesować wielu mieszkańców Warszawy po wprowadzeniu dofinansowania na fotowoltaikę. O korzyściach płynących z zamontowania paneli słonecznych nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. Pozwalają uniezależnić się od rosnących cen prądu i zadbać o środowisko (panele słoneczne pobierają energię wprost z promieni słonecznych).

Jeśli masz już instalacje fotowoltaiczne, warto jeszcze bardziej zadbać o środowisko i wybrać do nich piec indukcyjny. Będzie działał dzięki energii wyprodukowanej przez panele. Inwestycja przyniesie szybkie korzyści i uniezależnisz się od wahań cen w dostawcy prądu w Warszawie.

Kotły indukcyjne w Warszawie — alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania

Jeśli nie jesteś przekonany/a do fotowoltaiki, ogrzewanie indukcyjne samo w sobie będzie rozsądną inwestycją. Kocioł elektryczny z powodzeniem zastąpi tradycyjny piec na węgiel, z którego rezygnuje już coraz większa liczba mieszkańców z Warszawy. Choć początkowo taka inwestycja wydaje się dość kosztowna, możesz otrzymać dofinansowanie przy wymianie starego kotła na piec indukcyjny. Wpisze się w to w politykę walki ze smogiem w Warszawie.

Piece indukcyjne Feniks są w pełni bezemisyjne — nie spalają żadnych paliw. Zadbaj więc o bezpieczeństwo swoje i bliskich i zamontuj kotły indukcyjne w swoim mieszkaniu w Warszawie.

Kotły indukcyjne – alternatywa dla pompy ciepła

Popularność fotowoltaiki pociągnęła za sobą zainteresowanie elektrycznymi formami ogrzewania dla domu. Pompa ciepła jest niewątpliwie bardzo ciekawym rozwiązaniem. Ale czy sprawdiz się u Ciebie? Niestety klimat w Polsce nie sprzyja temu rozwiązaniu, deklarowany COP osiągany jest wyłącznie w niektórych terminach wiosny lub jesieni. Natomiast zimą która w polsce jest długa i relatywnie sroga staje się bardzo kosztownym rozwiązaniem. Ponieważ jest bardzo skomplikowanym urządzeniem i zajmuje wiele miejsca inwestorzy poszukują dla niej alternatywy, dlatego wybór pada na kocioł indukcyjny Fenix. Nasze rozwiązanie zajmuje bardoz mało miejsca a sam kocioł w opozycji do pompy ciepła jest monolitem. Trwałość samego pieca liczona jest na 30-50 lat

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!