Kotły Zabrze. Piece Indukcyjne. Elektryczne. Montaż - Ekovo

Kotły indukcyjne Zabrze

Kotły Zabrze

Ekologiczne, indukcyjne kotły do ogrzewania zyskują popularność w miastach takich jak Zabrze czy Bytom. Wiele śląskich miast boryka się z dużym smogiem. Aby temu zapobiec, proponujemy kotły indukcyjne, które nie emitują żadnych spalin, dlatego są przyjazne dla środowiska i nie zanieczyszczają powietrza.

Nasi specjaliści zajmują się całym procesem, od doboru mocy sprzętu, przez pomiar niezbędnych parametrów, aż po montaż kotłów w Zabrzu czy innych polskich miastach. Decydując się na pełną usługę montażową, zyskujesz pewność, że wszystko działa jak należy. 10 lat gwarancji daje Ci komfort użytkowania pieca indukcyjnego na lata.

Kotły indukcyjne Fenix i ich zalety

Kotły indukcyjne polskiej firmy Ekovo mają wiele zalet. Są ekonomiczne w eksploatacji – nie musisz mieć specjalnego systemu wentylacji – wystarczy dostęp do energii elektrycznej. Jeśli masz panele fotowoltaiczne, prąd pozyskiwany ze światła słonecznego zostanie wykorzystany do ogrzania Twojego domu, dzięki czemu zmniejszysz rachunki za energię.

Piec indukcyjny Fenix jest cichy i bezawaryjny – stalowe elementy nie są ruchome, więc nie wymagają cyklicznych przeglądów. Dobrze zamontowany kocioł elektryczny może spełniać swoją rolę nawet przez 30 lat. Jak widzisz, to długofalowa inwestycja na przyszłość, która z pewnością Ci się zwróci.

W kwestii finansów – dostępne są dotacje na piece indukcyjne – zapytaj naszego konsultanta lub zorientuj się, jak wygląda wsparcie finansowe na piece indukcyjne w Zabrzu. Polska od dłuższego czasu walczy z narastającym problemem smogu, dlatego oferuje pomoc finansową przy wymianie szkodliwych kopciuchów na nowe ogrzewanie indukcyjne.

Polskie kotły indukcyjne Ekovo dla mieszkańców Zabrza

Ekovo to polski producent kotłów indukcyjnych z siedzibą we Wrocławiu. Nasz kocioł Fenix posiada certyfikat zgodności z normami polskimi i unijnymi. Podczas jego projektowania kierowaliśmy się założeniem, by piec indukcyjny był ekologiczny i bezpieczny dla człowieka. Nie emituje żadnych spalin, takich jak tlenek węgla czy gaz. Bez obaw możesz go zamontować w swoim mieszkaniu lub domu w Zabrzu czy innym polskim mieście.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o działaniu i montażu kotłów Fenix, skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Już dziś możesz zadbać o wygodę i ciepło w swoim domu z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu, jakim jest kocioł indukcyjny.

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!