Ogrzewanie elektryczne z dofinansowaniem do 10.000zł | Ekovo
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Dotacja na wymianę pieca. Ponieważ to się opłaca!
Cała Polska walczy z wymianą kopciuchów na ekologiczne rozwiązania grzewcze ponieważ czyste powietrze jest dla nas coraz ważniejsze. Mieszkańcom Gminy Chojnów z pomocą przychodzi program dofinansowania zmiany systemu ogrzewania na proekologiczn, zarówno w mieszkaniach jak i domach.

Ogrzewanie elektryczne z dofinansowaniem

Gmina Chojnów uruchomiła program dofinansowania by odciążyć finansowo mieszkańców gminy w realizacji inwestycji, jaką jest wymiana starego nieekologicznego pieca. 
Dla kogo?
Dla osób fizycznych, które są właścicielami/ współwłaścicielami mieszkań, bądź domów mieszkalnych, chociaż nie może być tam prowadzona prowadzona działalność gospodarcza.
Nie dotyczy:
Nowych budynków użytkowanych nie dłużej niż 2 lata.

Warunkiem niezbędnym by otrzymać Ogrzewanie elektryczne z dofinansowaniem jest likwidacja wszystkich dotychczasowych pieców/kotłów c.o. opalanych paliwem stałym. Znajdą się oczywiście wyjątki od reguły na przykład sytuacja, gdy piec przedstawia wysokie walory estetyczne.

Wniosek o dofinansowanie należy złożyć osobiście przed zakończeniem inwestycji do dnia 30 września, dlatego nie zwlekaj 
To co zapewne jest najbardziej interesujące to kwota dofinansowania, która wynosi do 50% poniesionych kosztów, jednak nie więcej jak 10 000 zł.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie Stop Smog – Czyste powietrze

Ogrzewanie elektryczne, indukcyjne

Jeśli szukasz ogrzewania, które będzie trwałe, ekologiczne, bezpieczne, a  przede wszystkim niezawodne i ekonomiczne – to Kotły Indukcyjne Fenix są dla Ciebie. 
Kotły Fenix wpisują się w politykę walki ze smogiem, tym samym dzięki dofinansowaniu z Gminy, możesz znacząco obniżyć koszty inwestycji. Są doskonałą alternatywą dla pomp ciepła. Z doświadczenia wiemy, iż koszty eksploatacji są zbliżone, jednak pompy ciepła są urządzeniami grzewczymi, które często ulegają awariom. Jeśli chcesz zobaczyć nasze montaże u klientów, odsyłamy do strony: https://ekovo.pl/realizacje/

Koszt zakupu Kotła Indukcyjnego Fenix

Przykład dla domu dobrze ocieplonego 110m²
Koszt zakupu Kotła Indukcyjnego Fenix o mocy 9 kW wraz z autoryzowanym montażem

15 099 zł + 2 500 zł = 17 599 zł
– 8 799,50 zł 

CENA ZAKUPU KOTŁA FENIX Z NASZYM MONTAŻEM I DOFINANSOWANIEM: 8 799,50 zł

Za niespełna 9 tys. zł otrzymujesz ogrzewanie indukcyjne dla swojego domu, które niewątpliwie będzie służyło przez lata (żywotność szacowana na ok. 30 lat).

Kocioł indukcyjny Fenix – opinie

Od lat Kotły Indukcyjne Fenix ogrzewają Wasze domy, mieszkania, czy biura. Przez ten czas zdążyliśmy zebrać niewątpliwe informacje zwrotne na temat eksploatacji kotła. Opinie naszych klientów znajdziesz m.in. na wizytówce w Google oraz Gowork (wiemy, że powinny być tam głównie opinie dotyczące pracy w firmie, jednak nasi klienci również i tam wyrażąją swoje zdanie). Tutaj jedna z nich:

Zainteresował Cię temat? Zapewne chcesz wymienić stary piec na nowe ekologiczne Kotły Indukcyjne Fenix!
Zadzwoń do nas, przeprowadzimy krótki darmowy, telefoniczny audyt energetyczny by nasz konsultant pomógł dobrać odpowiednią moc kotła
Nie czekaj i skorzystaj z dofinansowania, które z pewnością oferuje Twoja Gmina. 

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!