Ogrzewanie Indukcyjne Fenix Wrocław, Dolnośląskie. Ekologiczne. Nowoczesne. - Ekovo
| +48 730 868 000 | fenix@ekovo.pl

Ogrzewanie indukcyjne

Ogrzewanie indukcyjne Fenix Wrocław, Dolnośląskie

 

 

Ogrzewanie indukcyjne we Wrocławiu to innowacyjne rozwiązanie, które stanowi świetną alternatywę dla wykorzystywania tradycyjnych pieców i pomp ciepła. Ogrzewanie domu piecem indukcyjnym Fenix przyniesie wiele korzyści nie tylko pod względem finansowym, ale też ekologicznym. Decydując się na montaż kotłów indukcyjnych nie potrzebujesz komina, ani specjalnego systemu wentylacji, dzięki czemu rozwiązanie to jest bezpieczne i bezproblemowe, co zachęca do tego, by jak najszybciej zdecydować się na taką inwestycję.

 

Postaw na ekologię — ogrzewanie indukcyjne dla Twojego domu we Wrocławiu

 

Jako producent kotłów indukcyjnych we Wrocławiu zależy nam na zadowoleniu klientów, ale naszą misją jest także poprawa stanu środowiska naturalnego. Doskonale wiemy, jaki wpływ na jakość powietrza ma ogrzewanie domu przy korzystaniu z tradycyjnych rozwiązań. By zapobiec emisji szkodliwych składników do atmosfery, produkujemy kotły Fenix, które pozwalają na skorzystanie z możliwości, jakie dają ogrzewania indukcyjne dla domu.

 

Indukcyjne ogrzewanie w województwie dolnośląskim — na czym polega?

 

Z pewnością wiele osób zastanawia się — ogrzewanie indukcyjne, co to jest? Warto więc wyjaśnić, że nasze kotły indukcyjne we Wrocławiu działają dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Indukcyjne ogrzewanie piecami Fenix polega na tym, że prąd, który przez nie przebiega, zamienia się w ciepło. Ogrzewanie piecem indukcyjnym jest bezpieczne, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Co więcej, to ekologiczne i innowacyjne rozwiązanie jest bezproblemowe, a koszty, które się z nim wiążą, mają wpływ na zmniejszenie comiesięcznych opłat.

 

Zdecyduj się na ogrzewanie indukcyjne we Wrocławiu

 

Jeśli tak jak nam zależy Ci na ochronie środowiska, wymień swój dotychczasowy piec na kocioł indukcyjny Fenix. W tym celu możesz skorzystać z dofinansowania ogrzewania indukcyjnego, które jest dostępne w ramach ogólnopolskich i lokalnych programów dotacyjnych. Chętnie pomożemy Ci przy wyborze odpowiedniego programu i wypełnieniu wszelkich formalności. Dzięki temu koszt instalacji indukcyjnego ogrzewania w Twoim domu we Wrocławiu lub w innej miejscowości na terenie województwa dolnośląskiego zostanie w pewnej części zwrócony.

 

Ekovo — zaplanujemy ogrzewanie indukcyjne dla Twojego domu

 

Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że we wszystkim Ci pomożemy. Kompleksowość naszych usług polega na tym, że zajmujemy się daną instalacją od początkowej konsultacji aż po profesjonalny montaż kotłów indukcyjnych we Wrocławiu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ogrzewanie indukcyjne będzie działać bez zarzutu — tak, by móc z niego czerpać jak najwięcej korzyści.

 

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!