logo ekovo

Dobór paneli fotowoltaicznych

Jakie wybrać panele fotowoltaiczne?

ekovo realizacja -fotowoltaika

Dobór paneli fotowoltaicznych

W swojej ofercie, w ramach Ekovo Solar, posiadamy różne rozwiązania, które pozwalają na najlepszy z możliwych dobór paneli fotowoltaicznych dostosowany do potrzeb twojego domu lub firmy. Zależnie od tego, czy panelami solarnymi chcesz zasilać jedynie system ogrzewania domu, czy wykorzystywać do podgrzewania wody użytkowej, bądź szerzej: do oświetlenia lub zasilania sprzętu AGD/RTV, zainstalujemy panele PV o odpowiedniej mocy. Nie wiesz, jak obliczyć moc niezbędną dla twojej inwestycji? Nie ma problemu, nasi specjaliści pomogą ci w tym.

Poznaj zalety współpracy z nami

Dopasowanie fotowoltaiki do indywidualnych potrzeb:
Dom | Firma | Rolnictwo

Podczas podejmowania decyzji, jakie panele fotowoltaiczne wybrać, ważne jest m.in. określenie docelowego użytku, do którego przeznaczony będzie ten system. To pozwoli naszym specjalistom lepiej dobrać konkretne rozwiązanie, które spełni wymagania klienta. Nie ma jednak znaczenia, czy paneli PV chcesz użyć do zasilania domu, firmy, czy gospodarki rolnej, bowiem do każdej inwestycji firma Ekovo jest w stanie dopasować odpowiedni projekt.

realizacja fotowoltaika

Fotowoltaika dla domu

Przydomowa elektrownia, dzięki współczesnym technologiom, to idea, która ziszcza się na naszych oczach. Pozwala ona każdemu domostwu zniwelować koszty zakupu energii elektrycznej, a nawet zredukować je do zera, a poprzez to zupełnie uniezależnić się od dostaw zewnętrznych. A przy wytwarzaniu odpowiednio dużej ilości energii elektrycznej, możliwe jest udostępnianie jej do ogólnodostępnej sieci energetycznej.

Wolność energetyczna jest w twoim zasięgu. Skorzystaj z rozwiązania Ekovo Solar, aby zasilać w twoim domu:

Fotowoltaika dla firm

Praca urządzeń biurowych czy przemysłowych wymaga ciągłych dostaw energii elektrycznej, która regularnie drożeje. Zniwelowanie tych kosztów może dać firmie przewagę konkurencyjną, bądź zabezpieczyć finanse na dalsze inwestycje. Jest to również doskonała alternatywa dla firm mających na uwadze ekologię. Warto też pamiętać, że skorzystanie z naszych rozwiązań pozwala na:

Uwaga! Instalacja fotowoltaiczna dla każdego przyłącza elektrycznego w firmie (licznika) może wynosić maksymalnie 50 kWp w wersji dla prosumenta lub bez ograniczeń jako producenta energii elektrycznej (farmy fotowoltaiczne).

realizacja fotowoltaika
fotowoltaika dla rolnictwa

Fotowoltaika dla rolnictwa

Nowoczesne gospodarstwa rolne coraz częściej korzystają z innowacyjnych rozwiązań ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków. Ich zasilanie wymaga ciągłych dostaw energii, które generują bieżące koszty. Inwestycja w instalację fotowoltaiczną pozwala zminimalizować ponoszone w tym kierunku koszty, a nawet zredukować je do zera. Jest to również ekologiczna forma pozyskiwania energii, co może mieć szczególne znaczenie dla rolnictwa ekologicznego.

Ze względu na kładziony coraz mocniej nacisk na rolnictwo przyjazne środowisku, możliwe jest skorzystanie z różnych programów dofinansowań dla takich gospodarstw. Zgodnie z prawem, jako hodowca lub rolnik, po wykonanej inwestycji możesz skorzystać z ulgi i odliczyć 25% poniesionych kosztów na instalację fotowoltaiczną obniżając w ten sposób swój podatek rolny do zapłaty.

Dobór Paneli Fotowoltaicznych

Znajdź Idealne Rozwiązanie Fotowoltaiczne dla Siebie

Pomożemy ci dobrać odpowiednią moc systemu paneli PV, bez względu na to, jakie są twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami i poznaj rozwiązanie dopasowane indywidualnie do twoich wymagań.