logo ekovo

Producent kotłów indukcyjnych Fenix - EKOVO

Realizacje - Kotły indukcyjne Fenix

Nasze ekologiczne urządzenia grzewcze zostały już zamontowane u wielu klientów w różnych częściach kraju. Dlatego doceniając zalety ogrzewania indukcyjnego, stają się oni ambasadorami naszej marki, polecając ją kolejnemu gronu naszych klientów. Oto skromna część z naszych dotychczasowych realizacji oraz opinii wystawionych przez klientów. W konsekwencji możesz zobaczyć montaże firmy Ekovo. Wyjątkowo “płaską” realizację kotły indukcyjne zawdzięczając minimalnej 25 centymetrowej odległości od ścian. Modułowość całego systemu pozwala na bardzo szczelne dopasowanie, prawdopodobnie do każdej przestrzeni.

Zaprezentowane realizacje inwestycji na kotły indukcyjne Fenix w domu i firmie to przykłady, jak taka instalacja ogrzewania indukcyjnego może wyglądać u Ciebie. Nasze kotły spełniają wymagania Eco Design, w rezultacie są objęte dotacjami rządowymi. Jeśli interesuje Cię podobne rozwiązanie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dobrać parametry całego systemu zgodne z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Na zestaw z autoryzowanym montażem udzielamy 10 lat gwarancji, pomagamy przy pozyskiwaniu dofinansowań, dlatego masz u nas pełny serwis!

Masz pytania?

Jeśli interesuje Cię podobne rozwiązanie, nie czekaj! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dobrać parametry całego systemu, zgodne z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Przy zakupie zestawu z autoryzowanym montażem udzielamy 10 lat gwarancji. Pomagamy również w pozyskiwaniu dofinansowań, dzięki czemu masz u nas pełny serwis! Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy już dziś.

ZOBACZ CO O NAS PISZĄ​

Opinie Klientów

"Fachowa obsługa, profesjonalny montaż, pomoc przy wypełnianiu dofinansowania"
Damian
"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Zarówno w kwestiach związanych z załatwieniem formalności jak i samego montażu. Profesjonalna, rzetelna obsługa klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Z czystym sumieniem polecam"
Marzena

Poznaj przyszłość ogrzewania: Kotły indukcyjne Fenix

Chcesz dowiedzieć się więcej o ekologicznych urządzeniach grzewczych, jakimi są kotły indukcyjne Fenix? Zapraszamy do poznania naszego produktu bliżej. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o kotłach indukcyjnych Fenix i odkryj, jak mogą one zmienić Twoje podejście do ogrzewania domu.