Piec indukcyjny opinie | Ekovo ogrzewanie indukcyjne
| +48 730 868 000 | +48 791 584 000 | +48 791 698 000 | fenix@ekovo.pl

Piec indukcyjny opinie

Podejmowanie niektórych decyzji zakupowych przychodzi nam łatwiej, ponieważ sugerujemy się opiniami innych osób. Nic dziwnego, nie ma lepszego potwierdzenia jakości danego produktu, jak recenzja znajomego i doświadczenie związane z jego użytkowaniem. Opis zalet produktu przez producenta staje się wówczas bardziej wiarygodny. Bez wątpienia, przyciągnął Cię tutaj tytuł “piec indukcyjny opinie”. W tym wpisie zapoznasz się z kilkoma opiniami na temat ogrzewania indukcyjnego naszych klientów. Przejdźmy zatem do sedna.

Kocioł indukcyjny Fenix – opinie 

Opinie o naszym produkcie możesz znaleźć na Google: kocioł indukcyjny opinie 
Często nasi klienci zostawiają swoje opinie na naszych mediach społecznościowych w Internecie, gdzie możemy przeczytać:

  • Pani Izabela: “Bardzo dobrze, Polecam na 100%”, w odpowiedzi na nasze pytanie “Jak sprawuje się kocioł”?
  • Pan Piotr: “Ogrzewanie elektryczne dobra sprawa, sam mam jestem bardzo zadowolony, warunek dom musi być dobrze ocieplony.🙂”
  • Pan Krzysztof: “Dziękuję firmie EKOVO Sp. z o.o. za sprawne wykonanie instalacji c.o. i montaż 2 kotłów FENIX. Jestem zadowolony z wykonania instalacji, szkolenia i współpracy z dwoma panami z Państwa firmy w dniach 21-23 kwietnia 2021 r. Panowie wykonujący montaż wykazali się dużą wiedzą, profesjonalizmem i właściwym podejściem do klienta. Polecam wszystkim moim znajomym Waszą firmę. Z poważaniem Krzysztof z m. Racławice.”
  • Pan Paweł: “Mam i ja 😁👍 W poprzednim sezonie grzewczym było taniej niż paliwem stałym, teraz jest przepaść kożyści na rzecz indukcji. Jestem mega zadowolony. W domu ciepełko, bez obsługowo trzeci rok, nie trzeba nic robić a przede wszystkim nie trzeba szukać opału…”
  • Pan Łukasz: “Narazie super jestem zadowolony zakupu”.
  • Pan Robert: “Mam system juz dwa lata, wszystko działa jestem super zadowolony. Zajmuje mało miejsca czysto i nie muszę nic robić oprócz oczywiście regularnego czyszczenia filterka”.
  • Pan Tomasz: “Polecam. Kocioł mamy od 2 lat. Przeszliśmy z kopciucha mega różnica. Narazie wszystko działa bez awaryjnie”.

To zaledwie kilka pozytywnych opinii o piecu indukcyjnym, jakie przeczytałeś. Jak wskazują powyższe opinie, klienci są zadowoleni z użytkowania kotła indukcyjnego.

Ogrzewanie domu prądem, a fotowoltaika 

W czasach, kiedy wszystko drożeje w zastraszającym tempie, rośnie zainteresowanie niezależnością energetyczną. Można ją osiągnąć, dzięki instalacji fotowoltaicznej.  Dobrze dobrana moc instalacji do budynku może zapewnić całkowite pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną.  Wówczas wytworzoną energię wykorzystamy do ogrzewania domu, zasilania gniazdek oraz podgrzewania wody użytkowej. Nawet, gdy instalacja PV nie wyprodukuje wystarczającej ilości energii, to na pewno znacząco obniży rachunki. Jeśli posiadasz, bądź planujesz zainwestować w Fotowoltaikę, ogrzewanie domu na prąd będzie rozwiązaniem idealnym.

By uwiarygodnić efektywność takiego rozwiązania przedstawiamy krótki film. Nasz klient Pan Piotr, właściciel firmy: Auto Centrum Owczarek, wyraził w nim swoją opinię o kotłach indukcyjnych Fenix oraz instalacji fotowoltaicznej. 

@ekovo

Obserwujcie po więcej 💚 #ogrzewanie #dladomu #fenix #dc #dlaciebie #ogrzewaniedomu #dlafirm #opinia

♬ umm.. yeah – safetyncts

Pan Piotr od 3 lat ogrzewa budynek naszymi kotłami Fenix. Do czego wykorzystuje energię elektryczną w głównej mierze wytworzoną przez naszą instalację fotowoltaiczną. Takie rozwiązanie pozwoliło na dużą oszczędność. Jak mówi Pan Piotr, rachunki obniżyły się ponad 2 krotnie.

Podsumowując, opinie o piecu indukcyjnym Fenix, a dokładniej Kotle Indukcyjnym są bardzo pozytywne. Chcesz poznać więcej opinii o kotle indukcyjnym? Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się więcej o naszych kotłach. Dzięki życzliwości naszych klientów uzyskasz wiarygodne informacje. Jest szansa, że ktoś z twoich okolic posiada nasz kocioł. Chętnie podzieli się swoimi spostrzeżeniami,  co do użytkowania kotła indukcyjnego Fenix. 

Zastanawiasz się, czym różni się nasz kocioł indukcyjny od kotła elektrycznego z grzałką oporową? Odsyłamy Cię do innego naszego wpisu: Kocioł indukcyjny, czy elektryczny? 

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!