Kafarowanie

Hydrauliczna palownica jest maszyną, za pomocą której w podłoże/grunt wbijane są stalowe profile/pale. Przy wykorzystaniu maszyny: GAYK HRE3000WSP jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować konstrukcje pod montaż paneli fotowoltaicznych.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych inżynierów i monterów, dzięki czemu możemy sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. 

Dane techniczne
Max dł. wbijanych słupów

4200 mm

Ilość uderzeń

530-1050 /min

Moc silnika

43,7 kW

Waga

3700 kg

Max ciśnienie

200 bar

Farma fotowoltaiczna jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm, przedsiębiorców, jak i rolników. Jednak przy inwestycji, która wymaga dużych nakładów finansowych, ważne jest usprawnienie pracy. Przygotowanie konstrukcji pod panele fotowoltaiczne może trwać długo, bądź ekspresowo – jeśli zdecydujesz się na kafarowanie przez nasz wykfalifikowany zespół.

Kompleksowo zajmiemy się Twoją inwestycją. Od stworzenia metalowej konstrukcji, po montaż paneli fotowoltaicznych. Nasza firma do kafarowania używa maszynę najnowszej niemieckiej technolgii, wspomniany wyżej  HRE3000WSP firmy GAYK – rok produkcji 2022. 

Kafarowanie to proces, który polega na wbijaniu pali w grunt. Pozwala to na przygotowanie metalowych konstrukcji pod panele fotowoltaiczne.  

 

Ekovo – postawimy Twoją Farmę Fotowoltaiczną 

Jesteś inwestorem? Wykorzystaj mądrze dary natury. Postawienie elektrowni słonecznej, może przynieść wiele korzyści. Jednak aby tak się stało, inwestycja musi być przemyślana od A do Z. Co najważniejsze Twoją Farmę Fotowoltaiczną muszą postawić doświadczeni specjaliści. Postaw na NAS i razem zbudujmy przyszłość. Zadbamy o każdy szczegół. Komponenty na których pracujemy, palownica do kafarowania oraz nasze ekipy monterskie to potwierdzenie niezawodności i jakości.  RAZEM TWORZYMY ZIELONĄ ENERGIĘ.

Chcesz skorzystać z usługi?

Zadzwoń do nas, bądź wyślij wiadomość mailową.

Biuro Obsługi Klienta
kafarowanie

tel. +48 733 908 777

E-mail biuro@ekovo.pl

Szybkość

Terminowość

Kompleksowość

ZADZWOŃ DO NAS!